Kursy jazdy na nartach i snb dla dorosłych i młodzieży


gorka_szkoleniaNOWOŚĆ!

Przedstawiamy ciekawą alternatywę dla szkółek tenisowych, akrobatyki, zajęć na basenie czy innych zajęć w zamkniętych pomieszczeniach – ofertę szkoleń grupowych. Jest to wyśmienity sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, w środku miasta na nartach bądź snowboardzie! Oferta szkoleń grupowych jest skierowana tylko do osób początkujących, które chciałby nauczyć się kunsztu jazdy na nartach bądź snowboardzie. Można podszkolić na tych zajęciach zarówno swoje umiejętności jak i swojej pociechy mając ją cały czas na oku!

 

Zajęcia od zera dla narciarza i snowboardera RezygnacjaDojazdPłatności

 

2 dniowy Kurs od zera przeznaczony jest dla osób, które w ciągu 2 dni nauczą się zjeżdżać pługiem oraz wjeżdżać orczykiem. Na pierwsze zajęcia przychodzimy PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ, aby dobrać sprzęt oraz uzyskać niezbędne informacje od instruktora prowadzącego. Lekcje odbywają się w czwartek i piątek(18:00-20:00), bądź w sobotę i niedziele(17:00-19:00). Osoby nie posiadające sprzętu mogą go u nas nabyć.

Ilość miejsc jest ograniczona!

 • Termin zajęć: Czwartek i piątek (18:00-20:00), lub
 • Termin zajęć: sobota i niedziela (17:00-19:00)
 • Koszt zajęć: 160 zł (cena obejmuje szkolenie z instruktorem oraz karnet dla grup zero)
 • Początek zajęć: grupy będą się konstytuować co tydzień, w każdy czwartek/piątek oraz sobotę/niedzielę.

6 dniowy Intensywny Kurs dla dorosłych przeznaczony jest dla osób, które nie miały styczności z nartami, a po kursie będą potrafiły zjeżdżać z niebieskich tras. Na pierwsze zajęcia przychodzimy PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ, aby dobrać sprzęt oraz uzyskać niezbędne informacje od instruktora prowadzącego. Lekcje odbywają się w czwartki i piątki(18:00-20:00) lub soboty i niedziele(17:00-19:00). Osoby nie posiadające sprzętu mogą go u nas nabyć. Gwarantujemy intensywny wysiłek z wymarzonym rezultatem.

Ilość miejsc jest ograniczona!

 • Termin zajęć: Czwartek i piątek (18:00-20:00), lub
 • Termin zajęć: sobota i niedziela (17:00-19:00)
 • Koszt zajęć: 450 zł (cena obejmuje szkolenie z instruktorem, oraz karnet na wjazdy na pierwsze dwa dni kursu)
 • Początek zajęć: grupy będą się konstytuować co tydzień, w każdy czwartek/piątek oraz sobotę/niedzielę.

grupowe_12

 

Dokumenty podstawowe (do odczytu)

 • Szczegółowe zasady warunków rezygnacji i zmian terminów:

WARUNKI REZYGNACJI

INFORMACJA ORGANIZATORA
Nazwa oferty: Kurs Narciarstwa i Snowboardu
Forma wypoczynku: Zajęcia narciarskie oraz snowboardowe
Miejsce zajęć sportowych w Polsce: Warszawa

Rezygnacja z turnusu

   1. Istnieje jednorazowa, (odpłatna 50zł ) możliwość wymiany szkoleń, jeżeli Opiekun drogą mailową poinformuje Organizatora nie później niż w przeciągu 4 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Warunkiem koniecznym zmiany terminu jest posiadanie przez Organizatora wolnych miejsc.

2. Opiekun może zrezygnować z udziału w Szkoleniu, przesyłając oświadczenie na adres kontakt@2times.pl. Data wysłania maila informującego o rezygnacji, decyduje o wysokości zwrotu wpłaconej kwoty.
3. W przypadku rezygnacji z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora; osobie, która rezygnuje ze szkolenia, wypłaca się kwotę potrąconą o koszta rezygnacji uzależnione od daty rezygnacji.
o rezygnacja na więcej niż 21 dni przed rozpoczęciem Turnusu – potrącane jest 0% wpłaty i/lub bezpłatne przeniesienie całej kwoty na inny turnus,
o od 21 do 10 dni – potrącane jest 50% wartości wpłaty, lub przeniesie jej, z 0% potrąceniem na inny termin,
o od 10 do 4 dni – przed rozpoczęciem turnusu powoduje całkowitą utratę całość ceny,
o rezygnacja na mniej niż 4 dni przed rozpoczęciem się turnusu lub w czasie jego trwania, powoduje całkowitą utratę całość ceny i nie uprawnia do ubiegania się o zwrot wpłaconej kwoty.
4. Jeżeli organizator odwołuje turnus z przyczyn niezależnych od klienta (np. nie zebrania się wystarczającej liczby chętnych), klient ma prawo, według swojego wyboru:
o dokonać zmiany na inny termin szkolenia, lub/i inną dostępną w ofercie formę szkolenia,
o żądać natychmiastowego zwrotu wniesionej wpłaty.
5. Do 4 dni przed rozpoczęciem się turnusu, organizator ma prawo zaproponować zmianę na inną formę szkolenia lub zwrócić pełną kwotę wpłaty jaką dokonał już opiekun np. w przypadku braku minimalnej ilości chętnych.
o Organizator zobowiązuje się do poinformowania drogą mailową o nastałej sytuacji nie później niż w przeciągu 4 dni przed rozpoczęciem szkolenia.
6. Klient może zawrzeć umowę ubezpieczenia od kosztów odstąpienia od udziału w szkoleniu, stosownie do oferty ubezpieczycieli, w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym oferującym takie ubezpieczenie.

Ze sportowymi pozdrowieniami
Kadra 2Times

 

 

Miejsca parkingowe (na krótki parking) dla rodziców odbierających dzieci są dostępne pod samym ośrodkiem. Większy parking jest dostępny wzdłuż Parku Szczęśliwickiego przy ul. Drawskiej 22.

Podane ceny obowiązują wyłącznie na dwa dni przed rozpoczęciem zajęć, oraz przy wpłacie gotówkowej w naszej siedzibie na ulicy Drawska 22, przy stoku Górki Szczęśliwickiej. ( dodatkowa opłata może wynieść 50zł).

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

 • telefoniczny pod numerem: 733 755 571
 • mailowy: biuro@2Times.pl
 • i/lub +48 501 231 421 (koordynator ds. szkółek)