Ogólne info o 2Times


Z pasji do sportu.

Organizujemy wyjazdy wzorowane na amerykańskich Summer Camps. Zapewniamy ramowy program zajęć, zaplanowany niemalże co do minuty, tak aby obozowicze czuli naszą opiekę, zainteresowanie, aktywnie spędzali czas i nie znaleźli czasu na nudę. Jesteśmy aktywnie zakręceni i naszym zapałem chcemy zarażać innych.

W sezonie zimowym bezwarunkowo koncentrujemy się na snowboardzie i nartach 🙂

Freestyle, freeride, off-piss i tradycyjne zjazdy po nartostradach, w kraju, za granicą i bezwzględnie na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie.

Na czas długich, letnich wakacji stworzyliśmy sekcję zajmującą się aktywną turystyką obozową dla dzieci i młodzieży. Dla klientów Morelowa Tenis Club i szkoły narciarsko-snowboardowej 2Times oferujemy atrakcyjne zniżki – więcej informacji pod tel. 501 231 421.

Na jedynym w promieniu 300km Całorocznym Stoku Narciarskim na Górce Szczęśliwickiej prowadzimy specjalne szkolenia i treningi (zapisy pod tel. +48 513 910 883). Lekcje skierowane są zarówno do dzieci jak i osób dorosłych, niezależnie czy początkujących czy bardziej doświadczonych. Osoby, które będą chciały się później sprawdzić, mogą również wziąć udział w specjalnie organizowanych zawodach. Treningi mogą być indywidualne lub grupowe. Odbywają się one codziennie od 10 do 20.

Dla najmłodszych fanów sportów narciarskich i snowboardowych mamy do zaoferowania specjalne, niezwykle skuteczne techniki nauczania, które pozwalają na szybkie zrozumienie zasad tego sportu. Podobnie jak u dorosłych, ćwiczony jest również slalom, a dzieciaki mogą brać udział w specjalnie organizowanych konkursach. Poza samym treningiem, ćwiczenia są także wykonywane w formie różnych gier i zabaw – pozwala to zainteresowanie dzieci i jednoczesną naukę. Posiadamy doskonałą kadrę trenerską z uprawnieniami PZN – absolwentów AWF, ludzi odpowiedzialnych, doświadczonych i potrafiących przekazać swoją wiedzę innym. Treningi z takimi osobami są prawdziwą przygodą i przyjemnością.

Jeśli nie posiada się własnego sprzętu, istnieje możliwość wypożyczenia i dopasowania go na miejscu.

Konto do wpłat za lekcje i szkółki narciarskie:

2Times

02-202 Warszawa, ul. Drawska 22

25 1020 5112 0000 7302 0160 5104