Oferta Pracy


Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w młodym, energicznym zespole

W przypadku chęci zgłoszenia swojej kandydatury, proszę napisać o sobie kilka słów przez poniższe formularze. (Plus prosimy zamieścić swoje zdjęcie).

Wejście do formularza kontaktowego poprzez przycisk ( „Aplikuj” )

Spotkania rekrutacyjne odbywają się w budynku ośrodka Aktywna Warszawa na ul. Drawskiej 22 w szkole narciarskiej 2Times.
Przyjmujemy Instruktorów narciarstwa i snowboardu do prowadzenia nauki ww. sportów w okresie zimowym. W przypadku chęci zgłoszenia swojej kandydatury, proszę o kontakt na nr 501 231 421 lub  (przez formularz, który jest ogólny tzn. ten sam co dla opiekunów na półkolonie – dlatego prosimy napisać o sobie kilka słów) .

Miejsce Terminy Wynagrodzenie
Górka Szczęśliwicka Zima stawka godzinowa

Przyjmujemy opiekunów i wychowawców do opieki nad małymi grupkami dzieci 6-12lat, • Praca pon-pt (8:00-18:00) , w okresie zarówno wakacji jak i ferii zimowych, w cotygodniowych turnusach.

Miejsce Terminy Wynagrodzenie
Ochota, Mokotów, Żoliborz ferie zimowe do negocjacji

Przyjmujemy wychowawców lub/i instruktorów do prowadzenia zajęć z małymi grupkami dzieci 6-12lat, na pełny etat, przez całe wakacje, w terminie od 25 czerwca do 31 sierpnia 2018. W przypadku chęci zgłoszenia swojej kandydatury, proszę napisać o sobie kilka słów przez poniższy formularz. ( Wejście poprzez przycisk „Aplikuj”).

Miejsce Terminy Wynagrodzenie
Warszawa wakacje 2018 Umowa zlecenie