Dlaczego 2Times?

Organizujemy półkolonie/warsztaty sportowe wzorowane na amerykańskich Summer Camps. Zapewniamy ramowy program zajęć, zaplanowany niemalże co do minuty, tak aby obozowicze czuli naszą opiekę i zainteresowanie, aktywnie spędzali czas i nie mieli czasu na nudę. Jesteśmy aktywnie zakręceni i naszym zapałem chcemy zarażać innych. W sezonie zimowym bezwarunkowo koncentrujemy się na snowboardzie i nartach 🙂 Freestyle, freeride, off-piste i tradycyjne zjazdy po nartostradach, w kraju, za granicą i bezwzględnie na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie.
Na czas długich, letnich wakacji stworzyliśmy sekcję zajmującą się aktywną turystyką obozową dla dzieci i młodzieży. Zależy nam na aktywnym spędzaniu czasu, pokazaniu ze sport to super rozrywka.
Jako firma z ponad 10 letnim doświadczeniem staramy się przekazać swoją wiedzę i chęć do uprawienia sportu najmłodszym pokoleniom.
Na jedynym w promieniu 300km Stoku Narciarskim na Górce Szczęśliwickiej prowadzimy szkolenia i treningi . Lekcje skierowane są zarówno do dzieci jak i osób dorosłych, niezależnie od poziomu doświadczenia. Treningi mogą być indywidualne lub grupowe. Odbywają się one codziennie od 10 do 20. Dla najmłodszych fanów sportów narciarskich i snowboardowych mamy do zaoferowania specjalne, niezwykle skuteczne techniki nauczania, które pozwalają na szybkie zrozumienie zasad tego sportu