2 dniowy kurs dla drosołych i dzieci


gorka_szkoleniaNOWOŚĆ!

Przedstawiamy ciekawą alternatywę dla szkółek tenisowych, akrobatyki, zajęć na basenie czy innych zajęć w zamkniętych pomieszczeniach – ofertę szkoleń grupowych. Jest to wyśmienity sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, w środku miasta na nartach bądź snowboardzie! Oferta szkoleń grupowych jest skierowana tylko do osób początkujących, które chciałby nauczyć się kunsztu jazdy na nartach bądź snowboardzie. Można podszkolić na tych zajęciach zarówno swoje umiejętności jak i swojej pociechy mając ją cały czas na oku!

 

Zajęcia dla dorosłych i dzieciRezygnacjaDojazdPłatności

 

Kurs przeznaczony jest dla dzieci i dorosłych, które w ciągu 2 dni nauczą się zjeżdżać pługiem oraz wjeżdżać orczykiem. Na pierwsze zajęcia przychodzimy PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ, aby dobrać sprzęt oraz uzyskać niezbędne informacje od instruktora prowadzącego. Lekcje odbywają się w czwartek i piątek(18:00-20:00), bądź w sobotę i niedziele(17:00-19:00). Osoby nie posiadające sprzętu mogą go u nas nabyć.

Ilość miejsc jest ograniczona!

  • Termin zajęć: Czwartek i piątek (18:00-20:00), lub
  • Termin zajęć: sobota i niedziela (17:00-19:00)
  • Koszt zajęć: 160 zł (cena obejmuje karnet oraz szkolenia instruktorskie)

grupowe_12

 

Dokumenty podstawowe (do odczytu)

  • Szczegółowe zasady warunków rezygnacji i zmian terminów:
    • uczestnik traci całość wpłaty przy braku poinformowania szkółki ( np poprzez sms ) w przypadku nie powiadomienia nas na 48godziny przed zajęciami o swojej nieobecności,

przekazanie wiadomości może być za pośrednictwem sms na nr 733 755 571 o odwołaniu zajęć.

 

 

 

Miejsca parkingowe (na krótki parking) dla rodziców odbierających dzieci są dostępne pod samym ośrodkiem. Większy parking jest dostępny wzdłuż Parku Szczęśliwickiego przy ul. Drawskiej 22.

Ceny przy wpłacie gotówkowej w naszej siedzibie na ulicy Drawska 22, przy stoku Górki Szczęśliwickiej.

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

  • telefoniczny pod numerem: 733 755 571
  • mailowy: biuro@2Times.pl
  • i/lub +48 513 770 368 (koordynator ds. szkółek – Zachary)